درباره ما

درباره لایفا ایر

درباره ما

“سلامت رویای مشترک ما است”

شرکت آرکا سلامت باتیس به عنوان یک شرکت سلامت محور و با هدف گسترش دانش و فرهنگ استفاده ازفناوری های مدرن جهان در حیطه سلامت در سال 1396 خورشیدی درکشورتاسیس شده است ماموریت خطیرمتخصصان این شرکت رصد پیشرفت های فناورانه سلامت در کشورهای پیشرو و انتقال تکنولوژی وآخرین دستاوردهای تحقیقاتی جهان به این مرزو بوم است و نتیجه طبیعی چنین تلاشی افزایش چشمگیر کیفیت زندگی ، بهزیستی روانشناختی ،شادکامی و امید به زندگی و نیز افزایش فرهنگ عمومی در استفاده از فناوری های سلامت در خانواده ها ی ایرانی در سراسر کشور می باشد. شرکت آرکا سلامت باتیس نماینده انحصاری کمپانی لایفا ایر فنلاند در ایران است. قابل ذکر است شرکت لایفا ایر در سال 1988 میلادی در هلسینکی فنلاند تاسیس شد و با جذب بهترین متخصصان اروپا در حوزه تحقیق و توسعه هوای پاک وتولید تکنولوژی های پیشرفته براساس مدل ایرباس و طراحی و ساخت تصفیه کننده های هوا در محیط های داخل ، خانگی، اداری ، صنعتی، پالایشگاهی و نیروگاهی بوده است. شرکت لایفا ایر فنلانداز جمله پیشگامان اروپایی در توسعه خدمات، ماشین آلات و تجهیزاتی بوده است که هوای محیط های داخل از جمله محیط خانه را تمیزتر و سالم تر می کند. تجهیزات و روش های تمیز کردن مجرای تهویه در ساختمانهای بزرگ و محیط های صنعتی و همچنین راه حل های مبتکرانه تصفیه هوا بر اساس تقریبا 30 سال تجربه و کار تحقیق و توسعه طولانی مدت، از جمله دستاورد های شگفت انگیز این شرکت صنعتی و دانش بنیان بوده است.امروزه بیش از یکصد کشور جهان از محصولات کمپانی لایفا ایر در محیط زندگی و کارشان با شادکامی بهره می گیرند.

کمپانی لایفاایر فنلاند با استفاده از تیمهای تخصصی و پشتیبانی خود برای ارایه آخرین دستاوردهای علمی و تحقیقاتی و از طریق شبکه توزیع جهانی خود به ارایه پیشرفت های جدید در کنفرانس های بین المللی و حضور فعالانه با انجمن های علمی صنعتی مشارکت فعال داشته است که از جمله موارد آن به شرح ذیل است:

انجمن بهداشت تهویه اروپا European Ventilation Hygiene Association www.evha.eu

انجمن بین المللی تمیز کردن اگزوز آشپزخانه International Kitchen Exhaust Cleaning Association www.ikeca.org

انجمن ملی تمیز کردن کانال هوا (ایالات متحده آمریکا) National Air Duct Cleaning Association (USA) www.nadca.com

انجمن بین المللی کیفیت هوای داخلی International Society for Indoor Air Quality www.isiaq.orq

انجمن فنلاندی کیفیت هوای داخلی Finnish Association of Indoor Air Quality .fiwww.sisailmayhdistys

تعهد ما به هوای پاک و سلامت شهروندان، پایدار و پایان ناپذیر است

درباره برند lifa-air

لایفا ایر که در سال 1988 تأسیس شد، یک پیشگام فنلاندی در راه حل های تصفیه هوا است. محصولات و راه‌حل‌های باکیفیت ما هم برای مصرف‌کننده و هم برای استفاده حرفه‌ای ثابت شده است که هوای پاک و سالم داخل خانه را ارائه می‌دهد. ما در بازارهای داخلی و بین المللی فعالیت می کنیم.